TFA - Tři Dvory

30.7.2011 se členové sportovního družstva Miloš Jelínek, Radek Raušer a Vít Špilháček zúčastnili druhého závodu série Šumperská liga TFA (Toughest Firefighter Alive) v Litovli - Třech Dvorech.

Závody typu TFA spočívají v absolvování trati s úkoly v zásahovém obleku a se zapojenou dýchací technikou. Na trati musí hasič roztáhnout 6ks hadic "B", smotat 2ks hadice "B", překonat bariéru 2m, přenést figurínu 70kg, vytáhnout kanystr 25kg na laně do prvního patra, podlézt překážku, kladivem posunout závaží 60kg a přenést dva kanystry o celkové váze 50kg.

Miloš Jelínek se s časem 2min 50s umístil na prvním místě, Vít Špilháček s časem 4min 0s na desátém místě a Radek Raušer s časem 4min 5s na jedenáctém místě.

SDH Olomouc

- Černovír