Hasičský bál

Přibližně 130 hostů se zúčastnilo tradičního hasičského bálu v Černovíře. K tanci a poslechu hrála, až do brzkých ranních hodin, skupina PROFI-L. Součástí programu byly ukázky standardních tanců, humorné vystoupení hasičů z Droždína na téma "7 trpaslíků" a tombola s hodnotnými cenami.

Dobrovolní hasiči z Černovíra děkují všem, kteří se na přípravě hasičského bálu podíleli, všem dodavatelům a sponzorům za hodnotné dary do tomboly.

Ceny do tomboly věnovali: Vladimír Slepička, Technické služby města Olomouc, Sběrna kovového odpadu Černovír, Autoservis Čechák, firma Geisler, Ing. Milan Kropáč, manželé Počovi, Restaurace-cukrárna Dolany, Povodí Moravy, Jiří Švec, Restaurace a penzion Garnet, Restaurace A-BASTA!, Hospůdka u Floriána, Jiří Brázda, Alfa taxi, Masonava, Ing. Jiří Kropáč, Kavárna Opera Caffe Olomouc, Petr Lichtblau, Mgr. Jitka Součková, Cukrárna Dino Černovír.

SDH Olomouc

- Černovír